SmartPLUG s novými a ešte lepšími funkciami

Bronso, s.r.o.Nezařazené Novinky Novinky AwoXSmartPLUG s novými a ešte lepšími funkciami

Najnovšia aktualizácia aplikácie AwoX SmartCONTROL 5.5.1 priniesla nové funkcie pre SmartPLUG, ľudovo povedané, spínacie hodiny. V pravom slova zmysle to nie sú len spínacie hodiny, SmartPLUG toho ponúka oveľa viac.

Na začiatok je tu možnosť vypnutia alebo zapnutie LED svetelného indikátora. Štandardne LED indikátor pri zapnutí svieti, no ak si to neželáte, je tu možnosť ho aj deaktivovať.

Po otvorení SmartPLUG v aplikácii AwoX SmartCONTROL uvidíte úplne nový dizajn v ktorom nechýba aktuálna spotreba pripojeného elektrického spotrebiča.
Novinkou je možnosť napísania ceny za kWh. Cenu pre Vašu domácnosť nájdete na faktúre pri ročnom zúčtovaní alebo na internetovej stránke Vášho dodávateľa elektrickej energie. Po zadaní ceny uvidíte v reálnom čase, koľko Vás stojí ročná prevádzka daného spotrebiča. Tento údaj je veľmi užitočným pomocníkom a môže pomôcť Vašej domácnosti šetriť peniaze a taktiež aj životné prostredie tým, že budete spotrebu elektrickej energie optimalizovať.

 

 

V histórií je možnosť si prezerať spotrebu elektrickej energie a ceny za deň, týždeň a mesiac v prehľadných grafoch.

V kalendári je možnosť nastaviť si zapnutie/vypnutie pripojeného elektrického spotrebiča. Je potrebné myslieť na to, že aký čas a dátum je nastavený na mobilnom telefóne, tak aj také údaje si do svojej pamäte zapíše AwoX SmartPLUG. Zapínanie/vypínanie spotrebiča je možné nastaviť na každodenné opakovanie alebo si zvoliť len konkrétny deň.

AwoX SmartHome riešenia je možné zakúpiť v širokej sieti predajni a eshopov, viac TU.

 

 

Post your comments here

Your email address will not be published. Required fields are marked *