O spoločnosti

Bronso, s.r.o.NezaradenéO spoločnosti

INOVÁCIE PRE KAŽDÉHO

Spoločnosť BRONSO pôsobí na slovenskom a českom trhu v oblasti distribúcie tovarov z kategórie Smart Home. Veríme že inteligentná domácnosť dnes nemusí nevyhnutne znamenať vysoké investície a zložité stavebné zásahy. Do nášho portólia zaraďujeme iba etablovaných, svetových výrobcov technológií pre inteligentné domácnosti, ktorých výrobky spĺňajú naše nasledovné kritériá.

Fotolia_44134076_Galaxy_600x300

INOVATÍVNOSŤ

 Pre našich zákazníkov hľadáme iba tie najinovatívnejšie technológie v oblasti osvetlenia, ozvučenia, zabezpečenia či tepelného manažmentu domácností.

38970096-planning-risk-and-strategy-in-business-businessman-gambling-placing-wooden-block-on-a-tower

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA

Moderné technológie by mali náš život robiť jednoduchším a komfortnejším. Inštaláciu výrobkov z našho portfólia zvládnu naši zákazníci sami, bez pomoci servisných technikov, alebo nutnosti stavebných úprav.

38163335-phone-with-isolated-screen-and-a-credit-card-on-the-table-in-the-office

CENOVÁ DOSTUPNOSŤ

Našim zákazníkom sa snažíme prinášať inovácie v dostupných cenách. Všetky výrobky v našom portfóliu sú energeticky úsporné, prípadne pomáhajú zákazníkom znižovať ich účty za kúrenie alebo elektriku.

V rámci našich aktivít venujeme veľké úsilie aktívnemu marketingu našich exkluzívnych značiek a produktov ako aj zabezpečeniu komplexnej podpory predajcov a obchodných partnerov.  Nášim cieľom je dlhodobá spolupráca s výrobcami a predajcami.

Našim mottom je flexibilita a ústretovosť.