AwoX prichádza s novinkou Bluetooth MESH

Bronso, s.r.o.Novinky AwoXAwoX prichádza s novinkou Bluetooth MESH

Technológia Bluetooth MESH prichádza aj do smart osvetlenia

Spoločnosť AwoX, ktorá sa špecializuje na smart home riešenia v oblasti osvetlenia prináša na trh novú líniu produktov s technológiou Bluetooth mesh. AwoX je prvým európskym výrobcom, ktorý použil technológiu Bluetooth mesh na ešte ľahšie vytváranie domáceho systému smart osvetlenia. Okrem smartfónu, tabletu a bezdrôtového vypínača SmartPEBBLE je možné nové mesh žiarovky ovládať aj pomocou hardvérového ovládača

Funkcie nových smart žiaroviek AwoX:

  • Širšie pokrytie Bluetooth: technológia mesh umožňuje zdieľať žiarovkám svoj signál s ďalšími žiarovkami v domácnosti bez použitia hub zariadenia pomocou akéhokoľvek smartfónu alebo tabletu. Nezáleží kde v domácnosti sa nachádzate, všetky žiarovky doma môžete ovládať odkiaľkoľvek, napríklad, ste na prízemí a žiarovky rozsvietite aj na treťom poschodí a to vďaka technológii Bluetooth mesh.
  •  Zabezpečenie pripojenia pomocou Bluetooth mesh: žiarovky s technológiou Bluetooth mesh sú zabezpečené jedinečným heslom, ktoré je zdieľané automaticky a transparentne medzi členmi jednej domácnosti. Bezpečnostný protokol je výsledkom platformy Home Secure Account (HSA), ktorú spoločnosť AwoX integrovala do svojej aplikácie SmartCONTROL, a ktorá znemožňuje ďalšej osobe prevziať kontrolu nad žiarovkami, ktoré jej nepatria.
  •  Vylepšené spravovanie skupín žiaroviek: hlavnou výhodou technológie Bluetooth mesh v žiarovkách AwoX je možnosť ovládať v jednej skupine až 50 žiaroviek naraz a tak si pohodlne môžete rozsvietiť celý dom alebo jednotlivé miestnosti len jedným kliknutím na mobil.

 

K dispozícií sú teraz tri varianty SmartLIGHT mesh žiaroviek

Kúpiť tu

Post your comments here

Your email address will not be published. Required fields are marked *