Aktualizácia SmartCONTROL 5.3

Bronso, s.r.o.Nezařazené Novinky AwoXAktualizácia SmartCONTROL 5.3

ÚPLNE NOVÉ A UŽITOČNÉ FUNKCIE

 

AwoX – výrobca inteligentných žiaroviek, osvetlenia a ovládačov vydal svoju najnovšiu verziu aplikácie SmartCONTROL – výborná aplikáciu na ovládanie všetkých inteligentných žiaroviek vo Vášom dome. Vďaka najnovšej verzii 5.3 ponúka SmartCONTROL niekoľko nových funkcií pre Vaše SmartLIGHT mesh inteligentné žiarovky. Najlepšie na tom je, že všetky svoje inteligentné mesh žiarovky máte s aplikáciou SmartCONTROL pod svojou kontrolou a aplikácia AwoX sa neustále zlepšuje.

„Alarmy“ sa stali „plánmi“

Vďaka najnovšej aktualizácii aplikácie SmartCONTROL bola nahradená funkcia „Alarmy“ najnovšou funkciou „Plány“. Na novej karte „Plány“ nájdete 5 nových možností na lepšie ovládanie a automatizáciu inteligentného osvetlenia vo vašom domove:

  1. Časovač
  2. Nočné svetlo
  3. Simulátor svitania
  4. Simulátor prítomnosti
  5. Program

 

Časovač

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naprogramujte si odpočítavanie tak, aby sa Vaše SmartLIGHT mesh žiarovky zapli alebo vypli podľa Vášho želania. Žiarovky si môžete naprogramovať od 1. minúty až po 60. minútu.

Nočné svetlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednoducho si nastavte čas zapnutia a neskôr vypnutia nočného svetla. Vďaka výberu farieb si môžete dokonca nastaviť svoju obľúbenú farbu, jas a dokonca aj scény. Taktiež máte možnosť si vybrať dni v týždni kedy budete mať aktivovaný režim nočného osvetlenia. Akonáhle si naprogramujete svoj nočný režim, všetko čo musíte urobiť, je povedať dobrú noc svojmu Smart Home!

Simulátor svitania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prispôsobte osvetlenie času, ako dlho má simulácia „svitania“ trvať, kým Vaše SmartLIGHT mesh žiarovky dosiahnu úplný jas vo Vami zvolenom čase budenia. Napríklad, ak nastavíte budík na 8:00 hod. a simuláciu „svitania“, ktorá bude trvá 30 minút, Vaše SmartLIGHT mesh žiarovky začnú postupne rozsvecovať miestnosť o 7:30 hod. Od toho času budú ďalej postupne rozsvecovať miestnosť, kým nedosiahnu najvyššiu úroveň jasu o 8:00 hod.

Nastavte si farbu Vášho „svitania“ vďaka farebnému štvorcu na obrazovke. Jednoduchým dotykom sa otvorí nová ponuka, ktorá vám umožní vybrať si vlastnú farbu, obľúbenú farbu alebo prechod farieb.

Simulátor prítomnosti

Prejdite po obrazovke tak, aby ste si nastavili rôzne časy simulácie svojej prítomnosť doma, kým vy ste naozaj preč na dovolenke!

Vďaka možnosti „Random“ (Náhodný), aplikácia SmartCONTROL premení začiatočný a koncový čas pre vybraných časových pásiem o niekoľko minút, aby sa zabránilo predvídateľným postupnostiam a odradili nežiaduci návštevníci.

Program

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvárajte si denné programy, ktoré môžete prednastaviť na vypnutie alebo zapnutie Vašich SmartLIGHT Mesh žiarovkach. Táto funkcia je ideálna pre tých, ktorí ráno zabúdajú vypnúť svetlá pri odchode z domu. Osvetlenie si môžete prispôsobiť jednoduchým dotykom na štvorec, pri ktorom sa otvorí nová ponuka, ktorá vám umožní vybrať si vlastnú farbu, obľúbenú farbu alebo prechod farieb.

Nové nastavenie obľúbených farieb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rýchle a pohodlné zapnutie obľúbených farieb je ešte jednoduchšie. V aplikácia a na ovládači pri položkách „1“ a „2“ teraz nájdete rovnaké, Vami preddefinované farby. To, ale nie je všetko, do aplikácie SmartCONTROL boli pridané ďalšie predvoľby pre ešte rýchlejšie zapnutie Vašich obľúbených farieb!

Aplikácia na stiahnutie na Andorid a iOS

Post your comments here

Your email address will not be published. Required fields are marked *